TVORBA WEBU

Dobrým webem to vše na internetu začíná

CHCETE MÍT SVŮJ WEB?

Pokud chcete mít profesionální a moderní web, který zaujme na první pohled a vaši zákazníci na něj budou rádi chodit, navíc si web upravíte jednoduše sami bez programátora, ale nechcete web tvořit od začátku sami? Jste tu správně, rád vám s vytvořením takového webu pomůžu. Se mnou se jednoduše do svého webu zamilujete 
Dnešní doba

JAK VYPADÁ VĚTŠINA WEBŮ DNES?

Většina podnikatelů a firem věří tomu, že na internetu stačí být a je úplně jedno jaký web mají. Jenže to stačilo možná před 10 lety. Dnes potřebujeme profesionální web, který předá návštěvníkovi hledané informace, vytvoří důvěru potřebnou k nákupu.

Zároveň celý web se musí příjemně ovládat jeho návštěvníkům, kteří tam najdou, to co hledají, ale taky majiteli webu, aby s každou změnou nemusel za programátorem a mohl si web upravit jednoduše sám, i když není IT génius.

Není problém

Takový web vám rád připravím.

CHCI TAKOVÝ WEB
Vytvořím vám

OSOBNÍ ČI FIREMNÍ WEB, NEBO BLOG

Zkrátka a dobře vytvářím prezentační weby pro každého. Takové, které dobře zpropagují služby a produkty všeho druhu. Od firemních prezentací přes restaurace, salony krásy, řemeslníky. Moje weby s úspěchem používají konzultanti, makléři a blogeři. Jsou to individuální, přehledné weby pro každého.

Jednoduchá úprava stránek

WEB, KTERÝ BUDETE UPRAVOVAT S RADOSTÍ

Mám rád, když to frčí a funguje, jak má. A když si můžu hodně věcí udělat sám. Je to i váš styl? Připravím vám web, který je jednoduchý na ovládání. V podstatě jen intuitivně klikáte a vybíráte. Snadno si do něj přidáte obrázky, napíšete nové texty, přidáte top novinky a produkty.

Možná si myslíte, že takový web bude stát udělat několik desítek tisíc a bude to šíleně složité vše vymyslet, naprogramovat a pak se ho naučit ovládat.

Toto je sice realita u velkých korporací, ale my víme, že podnikatelé hledají něco jiného:

Icon Green Check Done Complete Finished Checked Ok Good Yes free imageChtějí web, který bude přivádět nové zákazníky, díky internetu. To znamená, že je potřeba vytvořit strukturu a obsah webu. A na to mám jednoduchý postup, který funguje a který učím podnikatele, aby byli na internetu úspěšní.

Icon Green Check Done Complete Finished Checked Ok Good Yes free imagePotřebují web, který bude jednoduchý na ovládání pro návštěvníky webu, ale i pro ně, protože nechtějí s každou drobností otravovat programátora, aby jim na webu něco opravil, ale chtějí si to na tři kliknutí upravit sami. Proto snažím věci maximálně zpřehlednit a zjednodušit.

Icon Green Check Done Complete Finished Checked Ok Good Yes free imageSamozřejmě chtějí, aby web nebyl drahý. Vnímám cenu webu jako investici do nástroje, který bude podnikateli vydělávat a investice se tím vrátí. Ale i tak nabízím řešení za velice příznivou cenu.

Orientační ceník webových stránek

KOLIK STOJÍ VYTVOŘENÍ WEBU?

Čekáte, že takový web, který umí tolik funkcí, bude asi taky dost drahý? Myslím, že vás potěším 🙂 Cena webu je daleko levnější než reklama v časopise, který po týdnu lidé vyhodí. A provoz takového webu je nižší než váš mobilní paušál.

KOMPLETNÍ CENÍK
JE ČAS NA NOVÝ WEB

Dobrým webem to vše na internetu začíná.

Zjistěte více o tvorbě webu
http://JE%20ČAS%20NA%20NOVÝ%20WEB
http://NETVOŘÍM%20JEN%20WEBY

NETVOŘÍM JEN WEBY

Zbývám se kompletní grafikou (vizitky, bannery, letáky apod.)

Prohlédnout další služby